Projex Konut Projeleri tasarım ve kalitesiyle sektörde iyi bir yer edinmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı projeler üreten firma, kullanıcı dostu konutlar inşa etmektedir.

Valide Elif Hanım Evleri →
Projex Park Evler →
Hillside Park →
Natura Evleri →
Doğa Evleri →
Penn Evleri →
Trio Evleri →

Projex Yapı, Bodrum ‘un önde gelen inşaat şirketlerinden biri olarak ayrı bir Tadilat departmanına sahiptir. Firma, özellikle konut, otel ve işyeri tadilat ve dekorasyonlarında uzmanlaşmıştır.

Projex her büyüklükteki tadilat sözleşmelerini yürütme yeteneğine sahip olan genç ve dinamik bir uzman kadro ile hizmet vermektedir.

Projex Yapı A.Ş. yönetimi geçmişten günümüze değin birçok başarılı taahhüt projelerine imza atmıştır. Hem Resmi Kamu Taahhüt Projeleri hem de Özel Sektör Projeleri faaliyet konusu içerisindedir. Yönetim Kadromuz Yarımada da güçlü referanslara sahiptir.

Bitirdiğimiz Projeler arasında Turgutreis Gazi Mustafa Kemal Sahil Yolu ve Rekreasyon Projesi, Bodrum Belediyesi Başkanlık Hizmet Binası, Bodrum Belediyesi Mali Hizmetler Binası, Bodrum Kaymakamlık Binası, Bodrum Trafik Şube Binası, Bodrum Kale Gümrük Limanı ve Dekorasyonu Projesi, Mandarin Oriental, Mar Yapı, Sierra Hills, Sea Garden Otel ve Daireler, Palm Hill, gibi bilinen önemli projeler bulunmaktadır.

Projex Ahşap ve Mobilya bölümü, kuruluşundan itibaren dünden bugüne kaliteli ürün, kaliteli ve zamanında üretim, ekonomik fiyatlandırma ve koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Projex; dünyadaki en son mobilya tasarım trendlerine uygun, dayanıklı, anti bakteriyel, kanserojen madde içermeyen, kullanım kolaylığı ve ergonomik yapısı üst düzeyde, her türlü ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kısaca yaşadığınız mekanlara değer katacak mobilya ürünleri üretmekte ve bunları müşterilerine sunmaktadır.

Banyo Dolapları, banyo mobilyaları, mobilya kapı, lake kapı, mutfak dolapları ve mutfak mobilyaları, genç odası ve çocuk odası mobilyaları, yatak odası mobilyaları, Raydolap uygulamaları, Amerikan Panel Kapı, Ahşap kapı, ev mobilyaları, TV Üniteleri, , bahçe mobilyaları imalatı işleri ile özel projelerinize rasyonel çözümler sunmaktadır.

Projex Yapı A.Ş., bünyesinde bulundurduğu kadrosu ile kendi inşa ettiği projelerin Site Yönetimi, bahçe ve havuz bakımını yürütmektedir. Bu hizmeti aynı zamanda başta Torba, Gölköy ve Türkbükü’ndeki Siteler ile de Yönetim ve Bakım Sözleşmeleri yaparak dahil etmektedir. Site bakım ve yönetimi kapasite ölçüsünde yıllık fiyat teklifi verilerek anlaşmalı olarak yapılmaktadır.